Hakkımızda

Hakkımızda

Fizyo Gümüş Sağlıklı Yaşam Merkezi

Fizyo Gümüş ailesi olarak hastalarımızın yapacağı en iyi yatırımın sağlıkları olduğunun bilincindeyiz.

Alanında profesyonel ekibimiz, hijyenik ortamımız ve VIP odalarımız ile kendimize görev bildiğimiz bu bilinç doğrultusunda hastalarımızın hayatlarında yapacağı bu en büyük yatırımda kliniğimizde veya kliniğimize gelemeyen hastalarımızın evlerinde sonuna kadar yanlarında olacağız.

 

Unutmayın en iyi yatırım sağlığa yapılandır, en büyük destekçiniz ise Fizyo Gümüş’tür.

selective-focus-of-chiropractor-examining-patient-shoulder-in-massage-cabinet-at-clinic
yellow-Ellipse
senior-man-in-nursing-home-doing-physiotherapy-1536x1024

Fiyatlandırma Anlayışımız

Son zamanlarda sağlık bi̇li̇nci̇nden kopup önceli̇ği̇ni̇ ekonomi̇k boyut yapan ve sağlık kuruluşlarına ön yargı oluşturan yapılandırmalara karşı aldığınız hi̇zmeti̇ adana standartlarında en uygun ve en profesyonel şeki̇lde si̇zlere sunmaktayız. Önceli̇ği̇n para deği̇l i̇nsan sağlığı olduğu nice günleri̇ yaşama di̇leği̇yle.

Hijyen Anlayışımız

İnsan sağlığına değer veren bir kurum olarak her hafta uzman şirketler tarafından kliniğimiz temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Bunun yanı sıra her gün rutin temizlik ve her hastadan sonra sedye, havlu, oda ve malzeme temizliği en hassas olduğumuz konudur. Hijyen sağlığın üçte ikisidir.

Ücretsiz Ön Görüşme Anlayışımız

Etik ilkeler doğrultusunda her hasta rahatsızlığı ve şikayetleri ile ilgili alanında uzman fizyoterapist, hekim veya herhangi bir sağlıkçı tarafından bilgi alabilmektedir. Biz Fizyo Gümüş ailesi olarak bu etik ilke doğrultusunda tüm hastalarımızı ilk olarak ücretsiz ön görüşmeye alarak tüm şikayetleri ile ilgili alanımız doğrultusunda en doğru ve güvenilir bilgileri paylaşmaktayız. 

Bilgi, tek başına ekonomik bir kaynak değildir. Bilgi alınıp satılamaz, sadece bilgiyle yaratılanlar alınıp satılabilir.

Uzman Ekibimiz

Sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarf eden Uzman Fizyo Gümüş Ailesi

Fizyoterapist

Pınar Aydın

Fizyoterapist

Ozan Bedirhan Gümüş

Fizyoterapist

Büşra Karabacak

Online Randevu Formu

İletişim

Adreslerimiz